Firemní jóga a
speciální akce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Tvoje jóga, tvoje identita. YOGA i-D.

YOGA i-D Brno citát

Aktuální nabídka pro firmy

Firemní akce v YOGA i-D

Firemní asány #2

Zaslechli jste něco o Ashtanga józe, ale nevíte, jak začít? Víte, že existují nevedené lekce (tzv. Mysore), ale bojíte se přijít, protože netušíte, co vás čeká? A nebo chcete s jógou začít úplně od začátku?

Tak přesně pro vás jsme připravili první workshop o Ashtanga józe. Seznámíme se systémem Ashtanga jógy a jejími základními principy. Naučíme se pozdravy slunci A a B a základní pozice, včetně jejich různých modifikací pro ty, co mají nějaké zdravotní omezení. Vysvětlíme si, jak správně dýchat a jak propojit pozice s dechem. Ukážeme si možnosti asistence a dopomocí v ásánách. A taky nás čeká pár pěkných vychytávek, takže to bude stát za to. 

Tempo workshopu bude mírné a jednotlivé pozice si podrobně vysvětlíme. Ukážeme si, že na nevedenou lekci může přijít kdokoli, i když s jógou zrovna začíná. Má tam totiž učitele, který se mu bude věnovat a vše mu vysvětlí a ukáže. Zjistíme, že kouzlo nevedené lekce spočívá v energii skupiny, která nám pomáhá vytvářet vlastní praxi a žene nás vpřed. Prostě bude zábava a budeme u toho tak trochu čarovat. 

Lektoři: Zdeněk Havlíček a Dušan Foret – ashtangisti tělem, duší i srdcem.